Jiří Maláček (39) je zkušeným manažerem s více než 15 lety zkušeností z automobilového průmyslu, který se těší na novou výzvu. Na Univerzitě Karlově vystudoval magisterský obor Obchod a marketing.

„Jsem hrdý na to, že budu pracovat pro českou domácí značku a jasnou jedničku na lokálním automobilovém trhu, která zásadně ovlivňuje ekonomiku celé země,“ říká Jiří Maláček a dodává: „Věřím, že mé zkušenosti s alternativními pohony v této přelomové éře přicházejících elektromobilů přispějí ke splnění závazků k životnímu prostředí.“

„V osobě Jiřího Maláčka získala ŠKODA AUTO Česká republika profesionála s dlouholetými zkušenostmi z oblasti prodeje a marketingu, které budou významnou podporou pro další rozvoj obchodních aktivit značky ŠKODA na českém trhu,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika.

V rámci prodejního týmu došlo na konci roku 2019 i k další personální změně. Pozici koordinátora fleetového prodeje převzal Oldřich Šubrt (36), který řadu let působil na pozicích koordinátora prodeje nových vozidel v Zákaznickém centru ŠKODA a koordinátora prodeje pro Rusko. Prodej pro velkoodběratele v rámci týmu Jiřího Maláčka řídí od října 2019.

 

Související