Lenka Tungová má více než 10 let zkušeností na poli PR a komunikace a v Best Communications posílí tým lifestyle a cestovního ruchu, věnovat se bude především klientům Cartoon Network a Emirates. Její další specializací je PR strategické plánování a poradenství v oblasti korporátní komunikace. Lenka se vrací do Bestu po osmi letech práce pro Disney, největší mediální organizaci v regionu střední a východní Evropy (CEE), kde se věnovala externí i interní komunikaci. Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a získala také titul BA na Empire State College New York. Mluví česky, vietnamsky a anglicky.

Radovan Jankovič je novým členem týmu, který se zaměřuje na podporu realitních klientů. Podílet se bude na práci například pro společnosti Prologis, Arcona a Flow East, přičemž věnovat se bude především kampaním určeným pro slovenský trh. Radovan vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Praktické zkušenosti získal ve dvou slovenských denících, kde pracoval jako redaktor. Radovan má výborný přehled o slovenské mediální krajině a mluví plynně slovensky i česky. Mezi další jazyky, které ovládá, patří angličtina a španělština.

William Nattrass se k týmu připojil jako anglický copywriter a specialista výzkumu v oblasti sociální a digitální komunikace, dále se zaměřuje na průzkum trhu. William získal bakalářský titul z hudby na Durham University v Anglii, během svého studia zde se stal členem debatního klubu Durham Union Debating Society a podílel se na vedení univerzitního hudebního souboru New Art Music Ensemble.

„Lenka, Radovan a William pro Best představují cenný přírůstek a já mám to potěšení, že mohu oznámit naši spolupráci. Pestrá paleta jazyků a zkušeností nově příchozích členů týmu bude jistě přínosem jak pro agenturu, tak i pro naše klienty,“ řekl Euan Edworthy, CEO společnosti Best Communications.

Související