Golan Shaked působil před příchodem do Kiwi.com jako CCO hudební služby Deezer. Dříve také zastával pozici ředitele skupiny bwin.party Digital Entertainment. Ve společnosti Celtick Technologies v roli viceprezidenta zodpovídal za marketing a komunikaci a jako viceprezident marketingu působil také ve společnosti TIN.tv.

„Mám velkou radost, že se k týmu Kiwi.com připojila tak výrazná osobnost, jakou Golan bezesporu je. Věřím, že jeho dlouholeté a velmi pestré zkušenosti v oblasti budování silných spotřebitelských značek budou neocenitelným přínosem k dosažení naší vize,“ řekl Oliver Dlouhý, CEO Kiwi.com.

„Z příchodu do Kiwi.com jsem opravdu nadšený a těším se na spolupráci s týmem, kterému se daří rozvíjet cestování inovativním způsobem a nebojí se posouvat jeho hranice,“ komentuje Golan Shaked, CCO Kiwi.com

Příchodem Golana Shakeda posiluje Kiwi.com také dlouhodobou vizi společnosti stát se prvním virtuálním globálním superdopravcem, která byla oznámena na konferenci Phocuswright v listopadu 2019, na níž byla Kiwi.com udělena cena veřejnosti.

Shaked je držitelem titulu MBA z New York Institute of Technology a BA titulu v oblasti marketingu a komunikace.

 

Související