Magda Pokorná (42) přichází do skupiny Crestyl z postu senior associate v právní kanceláři Allen & Overy, kde působila sedm let. Předtím strávila dvanáct let v kanceláři Squire, Sanders & Dempsey (dnes Squire Patten Boggs), z toho poslední tři roky v pozici partnerky.

V advokacii vedla korporátní a realitní M&A transakce včetně private equity a vytváření joint venture podniků, a to nejen v České republice, ale i v širším regionu střední a východní Evropy. V oblasti realit poskytovala poradenství na různých typech transakcí u komerčních, rezidenčních i hotelových projektů, má i zkušenosti v oblasti realitního developmentu.

„Jsme hrdí na to, že nám podařilo do Crestylu získat někoho s takovou odborností a zkušenostmi, jako má Magda. Těšíme se, že budeme moci stavět na jejích rozsáhlých schopnostech a znalostech při vymýšlení dalšího směřování a strategie naší skupiny a zajištění klíčových transakcí,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Magda Pokorná vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Harvard Law School. Mezi její koníčky patří jóga, salsa, zpěv, cestování, vaření, ale i hiking, lyžování nebo ski alpinismus. Ráda chodí i do opery, na balet a do divadla.

Související