Před čtyřmi dny byl zadržen Muammar Kaddáfí, nenáviděný dlouholetý vládce, o kterém se mluvilo jako o krutém vůdci. Na následky zranění, která utrpěl, zemřel, zní oficiální verze. Libye tak mohla být prohlášena za osvobozenou a nyní se už pracuje na vytváření nové libyjské vlády.

Jak prohlásil předseda Přechodné národní rady (NTC) Mustafá Abdúl Džalíl, Libye by se měla v budoucnu řídit podle zvykového práva šaría.

I kvůli případům ukamenování žen za nevěru či polití kyselinou kvůli neposlušnosti, které se dostaly na obrazovky západních médií, je právo šaría mnohými považováno za příliš radikální. Nutno říct, že ho lze vykládat různými způsoby.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.