Sýrii za necelé dva roky bojů opustilo podle nejnovějších údajů na 700 tisíc lidí. Další dva miliony se přesídlily uvnitř země, kde chybí potraviny i lékařská péče. Místní i zahraniční lékaři pracují v těžko představitelných podmínkách takzvaných podzemních nemocnic, kde mají k dispozici často jen základní vybavení a jejichž polohu se snaží z bezpečnostních důvodů utajit.

Příjmy pacientů v podobných zařízeních jsou nepravidelné a závisí na postupu fronty, stejně jako na logistických možnostech zajistit převoz raněných.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.