Francouzi oznámkovali od jedničky do desítky nejdůležitější události roku. Nejvyšší průměrnou známku 7,1 dostal právě zákon zakazující zahalování obličeje a známku 6,4 zákaz modlení v ulicích.

Počátkem prosince přitom v průzkumu Gallupova ústavu vyšla Francie a Německo jako ty západní země, v nichž panuje nejlepší názor na islám.

Filipínští muslimové chtějí nezávislost. Kvůli bojům uprchlo na 16 tisíc lidí - čtěte ZDE

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Francouzi schvalují letos vydané zákazy nošení závojů a šátků zahalujících obličej na veřejnosti a také modlení na ulicích v Paříži. Vyplývá to z průzkumu mínění ústavu Médiascope. Normy mají vliv na soužití s muslimskou menšinou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama