Facebook už není mezi mladými lidmi oblíbený. Podle nové studie je dokonce vyhořelý.

Projekt Globální studie účinků sociálních médií financovaný Evropskou unií naznačuje, že sociální síť, která v příštím roce oslaví své desáté výročí a o jejímž vzniku se i natočil film, svého vrcholu už dosáhla.

Podle antropologa Daniela Millera, který se na projektu podílel, se mladí dokonce stydí i za to, že jsou s Facebookem spojováni. Na projekt upozornil britský deník The Daily Telegraph.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Popularitu mladé generace si získávají jednodušší sociální sítě, jako je Twitter, Instagram nebo Whatsapp. Tvrdí to alespoň výzkum financovaný Evropskou unií. Mladí lidé na této síti údajně zůstávají jen kvůli rodičům, kteří mají díky němu o svých dětech přehled.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.