Vedení tenisového klubu z ostrova Štvanice, kde vyrostly legendy jako Drobný, Kodeš nebo Korda, má starostí spoustu. Co je ale do budoucna určující. Přijít by místní I. ČLTK mohl klidně i o svoje tradiční působiště. Alespoň to naznačuje architektonická soutěž vyhlášena magistrátem hlavního města Prahy, když vítězné návrhy s tenisem na Štvanici vůbec nepočítají.

"Vyústěním té soutěže jsem byl nepříjemně překvapen. Znal jsem zadání, věděl jsem, kterých pozemků se to týká, i to, že tenisový areál v něm vůbec nebyl zahrnut. Firmy měly kreslit vizi ostrova Štvanice, ale nevzali si jako limit náš tenisový areál. Pak v těch výsledcích vidíte oboru, nebo džungli," říká Vladislav Šavrda, manažer I. ČLTK.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.